Apie Kekava

Esame vištienos gamintojai „Kekava“. Džiaugiamės būdami pirmieji Baltijos šalyse, galintys pasiūlyti pirkėjui produkciją, pelnytai pažymėtą ,,Užauginta be antibiotikų“ ženklu. „Kekava“ vištiena pirmoji Baltijos šalyse gavo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos leidimą produkciją žymėti etikete „Užauginta be antibiotikų”, mat visa šviežia vištiena, pasiekianti parduotuvių lentynas, yra užauginama be antibiotikų.

Mūsų vizija

Užimti lyderių poziciją tarp Baltijos šalių paukštienos gamintojų ir tuo pat metu lanksčiai reaguoti į rinkos tendencijas ir vartotojų poreikius. Mes domimės geros gamybos praktika, atsižvelgiame į aukščiausios paslaugų ir produkcijos kokybės standartus tiek gamindami produktus, tiek bendradarbiaudami su partneriais bei tausodami aplinką. Mūsų principas – tvarus verslas, besiremiantis atvirais ir sąžiningais komercinės veiklos principais.


Mūsų misija

Būti pirmaujančiais paukštienos gamintojais Baltijos šalyse, išsiskirti produktų kokybe, teikiamomis paslaugomis ir kitais aukštais pasiekimais.

Mums svarbiausia – užtikrinti itin geras sąlygas augti vištoms, kad šios nesirgtų ir nebūtų poreikio jas gydyti antibiotikais. Dėl to visa vartotojus pasiekianti šviežia vištiena yra užauginta be antibiotikų.

Vertybės

Patirtis

Mūsų galia – ne vien technologinė kompetencija, bet ir darbuotojai – inžinieriai, maisto technologai, paukščių prižiūrėtojai, laborantai, logistikos specialistai. Tai leidžia mums būti viena iš geriausių šios srities įmonių.

Puikus skonis

Mūsų patirtis, lyderių pozicijos ir nuolatinės naujų vištienos produktų paieškos leidžia teigti, kad apie vištienos ruošimą, skonių dermę ir pateikimą žinome daugiau, nei bet kas kitas Baltijos šalyse.

Sveiki produktai

Visa vištiena yra 100% be salmonelių. Nuo 2015 m. vasario mėnesio PF „Kekava“ šviežiai vištienai suteiktas „Žaliojo šaukštelio“ ženklas. Nuo 2017 m. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba patvirtino, jog „Kekava“ šviežia vištiena yra auginama be antibiotikų ir leido produktus žymėti „Užauginta be antibiotikų” ženklinimu. Sveiki produktai – vienas svarbiausių mūsų prioritetų.

Efektyvus ir lankstus gamintojas

Paukštienos fabrikas „Kekava“ yra viso ciklo gamybos įmonė: čia auginami viščiukai ir gaminami mėsos produktai, užpildantys parduotuvių lentynas. Mes gebame greitai reaguoti į pirkėjų poreikius ir nesiliaujame kurti naujų produktų, tobulinti procesų ir ieškoti galimybių inovacijoms.

Kokybės procesas

AB „Kekavos paukštienos fabrikas“ kokybę liudija sertifikatai:

  • ISO 22000:2006 sertifikatą įmonė gavo 2013 m. Sertifikatas patvirtina, kad produktai sistemingai įvertinami iš produktų saugos požiūrio taško – pradedant nuo žaliavų ir pakuočių tiekėjų, gamybos proceso kontrolės ir atsekamumo, prekės pristatymo klientui proceso. Numatytos potencialios kiekvieno produkto gamybos etapo rizikos ir įvestas kontrolės mechanizmas, kad jų būtų išvengta.
  • Žaliojo šaukštelio ženklas PF „Kekava“ suteiktas 2015 m. vasarį už šviežią vištieną. Šie produktai atitinka visus NPKS (Nacionalinė maisto kokybės schema) reikalavimus, kurie yra aukštesni nei numatyti Europos Sąjungos ir Latvijos Respublikos normatyvinių aktų.
  • 2017 m. PF „Kekava“  gavo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos leidimą šviežios vištienos produktus žymėti etikete „Užauginta be antibiotikų” ir patvirtino, jog  „Kekava“  vištiena yra auginama be antibiotikų.

Mūsų produkcijos kokybę ir patikimumą garantuoja:

1

Patirtis

Įmonė įkurta 1967 m. Bėgant laikui sukaupta vertinga patirtis ir ištobulintos paukščių auginimo bei produktų gamybos tradicijos.

2

Pilnas gamybos ciklas ir laboratorinė kiekvieno ciklo kontrolė

Įmonė savarankiškai vykdo savo veiklą nuo pradžios iki pabaigos – nuo motininio paukščių pulko, užtikrinančio reikiamą inkubacinių kiaušinių kiekį, iki pat produkto pristatymo į gamybos vietas. Kiekvienas gamybos ciklas kontroliuojamas ir prižiūrimas pagal Maisto ir veterinarijos tarnybos ir Europos Sąjungos reglamentus.

3

Paukščių sveikatos užtikrinimas

Paukščiai gali laisvai judėti, jiems užtikrinamas grynas oras, optimalus mikroklimatas (temperatūra, apšvietimas) ir natūralus pilnavertis lesalas be augimo stimuliatorių. Paukščių sveikatą ir gerovę prižiūri Maisto ir veterinarijos tarnyba, kurios regioninis skyrius yra PF „Kekava“.

4

Darbo tvarkos taisyklės

Įmonėje griežtai laikomasi higienos, biologinio saugumo ir dezinfekcijos priemonių. Tai nenuginčijamai apima tiek darbuotojus ir transportą, tiek įrangą, pašarus ir patalpų priežiūros procesus.

5

Patikimi partneriai

Įmonė pasirenka tik patikimus tiekėjus, kurių prekė yra sertifikuota.

Valdyba

Andrius Pranckevičius
Saulius Petkevičius
Donatas Petkevičius
Dominykas Chlebinskas

Taryba

Darius Zubas
Arūnas Zubas
Jonas Bakštys

Metinės ataskaitos

2016-2017

2015-2016

Kraunama...