„Kekava“ atidaro pirmąją savo parduotuvę Lietuvoje

Iki šiol šviežios vištienos „Kekava“ produkcija prekiauta prekybos tinklų „IKI“ ir „Rimi“ parduotuvėse, bet jau nuo šio savaitgalio „Užauginta be antibiotikų“ ženklu pažymėtos vištienos bus galima įsigyti ir Benedikto turguje, Vilniuje. Ten atidaroma pirmoji firminė „Kekava“ parduotuvė.

Naujojoje „Kekava“ parduotuvėje greta šviežios fasuotos ir sveriamos vištienos bus galima įsigyti ir produktų, kuriais „IKI“ ir „Rimi“ neprekiaujama. Benedikto turguje rasite tradiciniu latvišku būdu rūkytų vištienos gaminių, pastarieji turėtų itin patikti mėsos gurmanams, mat latviškas mėsos rūkymo būdas yra kiek kitoks nei lietuviškas. Taip pat naujoje „Kekava“ parduotuvėje galėsite įsigyti vištienos įvairiuose marinatuose: jau pažįstamų medalionų, sveriamų sparnelių, marinuotą visą viščiuką.

„Kekava“ parduotuvė nuo šio šeštadienio, kovo 31 d., atsidaro Vilniuje įsikūrusiame Benedikto turguje, Ukmergės g. 259A.

AB „Putnu Fabrika Kekava“, Latvijoje įsikūrusi paukštininkystės bendrovė, yra Lietuvos koncerno „Linas Agro Group“ dalis nuo 2014 m.

Grįžti į naujienas
Kraunama...